Tuulemaa 12, Tallinn

601 6504

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Top
a
  /  Draamaõpetus   /  TVW mardilaat toimub 12. novembril

TVW mardilaat toimub 12. novembril

Mardilaat toob TVW kogukonna, head sõbrad ja naabrid kokku ühiselt töötubades tegutsema, kultuuriprogrammist osa saama, ostma-müüma-vahetama, õnneloosis kätt proovima ja kohvikus heas seltskonnas mõnusalt juttu ajama.

Mardilaadal on tavaks müüa ehtsat ja väärt kraami – enda loodud kunsti ja käsitööd, maiuseid, mett ja hoidiseid; raamatuid ja plaate; väikseks jäänud riideid, jalatseid ja spordivahendeid.

Kauplemine käib sularahas.

Töötubades võib juhendajate abiga lõnganuku, pehme helkuri, käepaela või kõrvarõngad valmistada. Paremad planeerijad on ikka mardilaadal perele või sõpradele jõulukinke meisterdanud. Lõdvestuda saab refleksoloogi toolis, ilusa ja moeka soengu patside töötoas.
Kolmandal korrusel saab imetleda kauneid hobihobuseid ja nendega toredate treenerite juhendamisel takistusriba ületada. (Oma hobuse võib ka kaasa võtta.)

Õnneloosiga võib võita toredaid auhindu – klaveritunde, CD plaate, mänguasju, käsitööesemeid, raamatuid, kinkekaarte jpm. Lastele ja täiskasvanutele on eraldi loosipiletid

Oma töötuba või müügiletti saab registreerida siin.

Soovitav riietumisstiil on rahvuslik. Kes kapist triibuseelikut, Muhu kampsunit või Kihnu troid ei leia, saab leidlikkust ja loomingulisust üles näidata – inspireerivaid detaile on iga kihelkonna rõivavaramus.

Müügikümnis ja annetused lähevad sellel aastal lavakardinate fondi.

Annetusi saab teha ka kohapeal sularahas või ülekandega MTÜ KHS Tuulemaa arveldusarvele LHV Pangas: EE127700771003198426. Palume ülekande selgitusse lisada “Annetus. Lavakardinad”.

Vt ka Siiri Veensalu artiklit “Draamaepohhi ajal avastad kedagi teist mängides iseennast”.