Tuulemaa 12, Tallinn

601 6504

Top
a

Pikapäevarühm

  /    /  Pikapäevarühm

Pärast koolitunde on esimese kooliastme (I-III kl) õpilastel võimalus osaleda nooremate klasside pikapäevarühmas.

Esimese kooliastme pikapäevarühma õpetaja on Kirsti Haller. Temaga saab ühendust telefonil 5333 1686.

Õpilase osalemiseks pikapäevarühmas esitab tema vanem kooli juhatajale vastava avalduse.

Pikapäevarühm on mõeldud kõikidele meie kooli lastele, kes peavad ootama, millal vanemad saavad neile järele tulla või soovivad peale tunde sõpradega koos aega veeta, olgu nad siis esimeses, teises või kolmandas klassis.  Ka suuremad on igati teretulnud, kuid neil on enamasti juba muud huvid.

Pikapäevarühm toimub igal koolipäeval ja kestab koolipäeva lõpust kuni kella 17.00-ni. Kell 15.30 saavad lapsed ka veidi süüa.  

Pikapäevarühma ruum asub kooli uksest sisse tulles 4. korrusel vasakut kätt (klass 414). Kohe samas kõrval asub kooli võimla, mida pikapäevarühma lapsed saavad  kasutada alati, kui see vaba on.  

Päevakava

Koolipäeva lõppedes tulevad lapsed pikapäevarühma ruumi. Esimene klass tuleb koos pikapäevarühma õpetajaga, teise ja kolmanda klassi lapsed tulevad tundide lõppedes ise.

Kuni 14.30-ni ollakse enamasti toas. Osadel lastel on sel ajal huviringid, teised leiavad endale ise meelepärast tegevust. Pikapäevarühmas on joonistus- ja meisterdamistarbeid, lauamänge, raamatuid, muusikariistu, sporditarbeid jpm, ehk igale maitsele midagi.    

Kell 14.30-15.30 on õueaeg. Väljas ollakse pea iga ilmaga, vaid paduvihm võib tuppa tagasi ajada.
15.30-16.00 on söögiaeg.
Pärast söömist on taas  mänguaeg  kas toas, spordisaalis või õues.
Kell 17.00 on kõigil aeg koju minna, et järgmisel päeval rõõmsalt taas kooli tulla.

Pikapäevarühma täiskoha tasu (osalemise korral 5 päeval nädalas) on alates 2022/2023. õppeaastast 378 eurot aastas (42 eurot kalendrikuus). Tasu sisaldab ka kerget einet. Pikapäevarühmas on võimalik osaleda ka osalise ajaga, mille lapsevanem märgib avaldusel. Osalise aja korral on ka tasu proportsionaalselt väiksem.

Avalduse palume esitada juhiabi Merle Paat´ile (merle.paat@waldorf.ee, tel 5666 8473).